Freelance

Získaj odbornú pomoc s prevádzkou webu.

Pracujem ako produktový manažér pre WebSupport. Ako freelancer som špecialista na WordPress a WooCommerce. Rád ti pomôžem s rozvojom tvojho nápadu alebo biznisu.

Ilustračná fotka je len ilustračná.


Služby

Konzultácia

Témy, s ktorými sa na mňa vieš obrátiť:

  • WordPress weby / WooCommerce e-shopy + e-commerce všeobecne
  • Projektový manažment a spolupráca/komunikácia v tíme
  • Produktový manažment
  • Starostlivosť o zákazníkov

100€ – 250€
prostredníctvom videohovoru (Zoom)

Weby a e-shopy

Samotnej tvorbe webov a e-shopov sa už na zakázku nevenujem.


Slovami mojich klientov

„Karola som kontaktoval, pretože som potreboval pomôcť so zrýchlením môjho blogu. Vďaka jeho profesionálnym tipom sa mi podarilo výrazne zlepšiť všetky relevantné metriky (rýchlosť, počet requestov, PageSpeed rating). Môj blog sa teraz načítava o 30% rýchlejšie.“

Roland Vojkovský, vojkovsky.sk

Vďaka Karolovi má naša firma historicky najlepší web, na ktorý som veľmi pyšný. Príprava nového webu bol veľký projekt, na ktorom spolupracovalo spolu cez 10 ľudíz viacerých firiem. Riadenietakéhoto projektu nie je ľahké, ale Karol sa ho zhostil fantasticky, projekt sme zvládli načasa web sme spúšťali v plánovanom termíne.

Igor Strečko, Webglobe – Yegon

Nemám rád markeťákov, ale Karolovu prácu áno. Vie navrhnúťcelý projekt od začiatku do konca a na základe toho pripraví vzorne spísané jasné podkladyVýborne sa s ním komunikuje a spolupracuje. Odporúčam skúsiť.

Michal Prekop, uncutcorners.com
Karol Vörös na Digitálny Štvrtok

Podporujem WordPress

Som jedným z Locale Managerov WordPress. Starám sa o jeho slovenské preklady. Organizujem a prednášam na lokálnych konferenciách WordCamp, navštevujem tie zahraničné. Pomáham v komunite a zdieľam moje know-how.

Ukážky mojej práce