Freelance

Priorita je práca pre WebSupport, no vždy mám priestor na viac. Môže ísť o odbornú konzultáciu, tvorbu webu či pomoc s marketingom. 

Nie som len správca webu

Konzultácie

Pravideľne sa stretávam s firmami a ľudmi, ktorí potrebujú poradiť s marketingom, predajom alebo webom. Často so všetkým dokopy v rámci online prostredia alebo práve naopak, jednou konkrétnou záležitosťou. Stretnime sa k tvojmu projektu či vašim firemným aktivitám a nájdime spoločne priestor na zlepšenie.

Cena: 50€ /hod.+ potrebujem aspoň 1 hodinu na prípravu/ prebratie zadania

Tvorba a správa WordPress webov

S WordPress už pracujem mnohé roky a postavil som na ňom viacero úspešných projektov. Aktuálne sa venujem najmä predajným webom, ktoré navrhujem, tvorím alebo spravujem. Mám slušné skúsenosti z viacerých oblastí (napr. marketing, hosting), čoho výsledkom je prvotný náhľad i potrebná špecializácia. Pomôžem vám s nastavením a správou vášho WordPress webu, e-shopu alebo blogu.

  • Návrh a tvorba webu– od 500€
  • Správa webu – od 150€ /mesiac
  • Jednorázová optimalizácia– od 100€ 

WooCommerce e-shopy

E-shop postavený na silných základoch otvorenej platformy WordPress a WooCommerce poteší náročného zákazníka aj cieľavedomého majiteľa. Automatizácia, platby online, prepojenia na externé systémy. Moja obľúbená oblasť, v ktorej som fakt dobrý!

Cena: od 1000€

Ohlasy na moju prácu

„Karola som kontaktoval, pretože som potreboval pomôcť so zrýchlením môjho blogu. Vďaka jeho profesionálnym tipom sa mi podarilo výrazne zlepšiť všetky relevantné metriky (rýchlosť, počet requestov, PageSpeed rating). Môj blog sa teraz načítava o 30% rýchlejšie.“

Roland Vojkovský, vojkovsky.sk

Vďaka Karolovi má naša firma historicky najlepší web, na ktorý som veľmi pyšný. Príprava nového webu bol veľký projekt, na ktorom spolupracovalo spolu cez 10 ľudíz viacerých firiem. Riadenietakéhoto projektu nie je ľahké, ale Karol sa ho zhostil fantasticky, projekt sme zvládli načasa web sme spúšťali v plánovanom termíne.

Igor Strečko, Webglobe – Yegon

Nemám rád markeťákov, ale Karolovu prácu áno. Vie navrhnúťcelý projekt od začiatku do konca a na základe toho pripraví vzorne spísané jasné podkladyVýborne sa s ním komunikuje a spolupracuje. Odporúčam skúsiť.

Michal Prekop, uncutcorners.com

Ukážky mojej práce

Kontaktujte ma

Cez formulár nižšie alebo priamo na karol.voros@gmail.com

Meno

Email

Správa