Podnikanie a práca

Ako tvorivý človek som sa našiel najmä v marketingu. Mojou špecializáciou je návrh webu, tvorba obsahu a produktový manažment. Rád uplatňujem moje manažérske schopnosti a vediem. Uznávam poctivé líderstvo, dobrú prácu, silný tím a pravidelný feedback. Vždy ocením nadšenie a nasadenie. Od začiatku roku 2018 pracujem pre WebSupport – najväčší hosting na Slovensku.

Z mojich doterajších pracovných skúseností by som vypichol dve:

  • spolumajiteľ a marketingový manažér štúdia pre tehotné GraviFit
  • marketingový manažér hostingovej spoločnosti Webglobe – Yegon

Popri týchto dream joboch som občas robil aj ako freelancer. “CV“ nájdeš napr. na LinkedIn, ale o mojej práci sa dozvieš aj na blogu.

WordPress špecialista

S WordPress som začal okolo roku 2010 na helpdesku vtedajšieho Webglobe. Postupne sa to dal na dosť aktívneho člena komunity:
  • Locale Manager & General Translation Editor slovenskej lokalizácie
  • Spoluorganizátor a speaker konferencií WordCamp
  • Spoluorganizátor lokálnych WordPress meetupov

Personal

Disciplíne a tvrdej práci ma naučil najmä šport a život bez jedného rodiča. V oboch veciach vždy platilo, že čo si neodmakám, to mať nebudem.
Priateľov volám rodina. Rodinu volám dar. Bývam v Bratislave s najkrajšou ženou v kraji, som petrolhead, miľujem šport, biznis knihy a bomba filmy.

“You are not your job, you’re not how much money you have in the bank. You are not the car you drive. You’re not the contents of your wallet, …“

Karol Vörös & Dominika Bašnáková

Šport

Kedysi profesionálny, dnes už “len” amatérsky športovec. V lete ma môžeš stretnúť v kopcoch na bajku alebo peši a ako správny Tvrďák sa pasujem s každou prekážkou, ktorá príde do cesty.

Založil som športový klub ŠK Fitkári Bratislava, v ktorom som pôsobil aj ako tréner a inštruktor skupinových cvičení. Kedysi som sa venoval zápaseniu, kde som dosiahol mnoho národných titulov a reprezentoval Slovensko. Profesionálny šport je už ale za mnou.

Tvrďák Košice 2016

Tvrďák Košice 2016