Osobný blog markeťáka, podnikateľa a športovca. Píšem tu o práci, živote a zážitkoch.

Podnikanie a práca

Ako tvorivý človek som sa našiel najmä v marketingu. Mojou špecializáciou je návrh webu, tvorba obsahu a celkový product/business development. Rád uplatňujem moje manažérske schopnosti a vediem tím. Uznávam poctivé líderstvo, dobrú prácu, silný tím a pravidelný feedback. Vždy ocením nadšenie a nasadenie.

Marketing vie byť všetko od webu, cez spôsob komunikácie až po prvý dojem z osobného stretnutia. Preto sa zaoberám vecami aj mimo online sveta. O súvisiacich témach píšem a občas aj dačo porozprávam.

Som spolumajiteľom štúdia pre tehotné GraviFit a bývalý marketingový manažér hostingovej spoločnosti Webglobe – Yegon. Robím a spravujem weby na WordPress.

WordPress

Ako veľký fanúšik WordPress spoluorganizujem a prednášam na WordCampe a WordPress meetupoch, pomáham s prekladom a nadšeným ľudom pomáham s online marketingom.

Personal

Disciplíne a tvrdej práci ma naučil najmä šport a život bez jedného rodiča. V oboch veciach vždy platilo, že čo si neodmakám, to mať nebudem.

Priateľov volám rodina. Rodinu volám dar. Bývam v Bratislave s najkrajšou ženou v kraji, som petrolhead a mám tetovanie. Zvyšok vystihuje citát z filmu Fight Club.

“You are not your job, you’re not how much money you have in the bank. You are not the car you drive. You’re not the contents of your wallet, …“

Rodina

I Don’t Have Friends, I Got Family

Šport

Kedysi profesionálny, dnes už “len” amatérsky športovec. V lete ma môžeš stretnúť v kopcoch na bajku alebo peši a ako správny Tvrďák sa pasujem s každou prekážkou, ktorá príde do cesty.

Založil som športový klub ŠK Fitkári Bratislava, v ktorom som pôsobil aj ako tréner a inštruktor skupinových cvičení. Kedysi som sa venoval zápaseniu, kde som dosiahol mnoho národných titulov a reprezentoval Slovensko. Profesionálny šport je už ale za mnou.

Tvrďák Košice 2016

Tvrďák Košice 2016