Emócie v mojom živote nikdy nehrali významnú časť. Všetko som riešil hlavou a tak to aj vyzeralo. No a teraz to so mnou lomcuje, ako na horskej dráhe. Zažívam vďaka tomu najlepšie obdobie svojho života. To vám poviem!

Okrem silnej rozumovej časti pociťujem vo svojom vnútri akúsi, pre mňa nezvyčajne silnú, emočnú časť JA. Konečne, vravím si niekedy. Vydalo by o tom na samostatný post, no dnes sa zaobídem bez neho.

//update: Už existuje 😉

2 najživšie týždne posledných rokov

Za posledných cca 14 dní som pocítil toľko emócií a pocitov, ako snáď ešte nikdy. Z každej stránky môjho života – práca, súkromie, láska či priateľstvá priniesli pocity heroického víťazstva a „obrovského činu“, maximálneho zúfalstva a vyčerpania, ale aj krásne chvíle s úžasnou ženou, či totálne nechápačky a sklamanie.

No a tieto chvíle sa oplatí zvečniť, nech na ne nezabudnem.

Všetko naraz

Kto ma pozná vie, že som hommo workoholizmus posadnutý tvorením a šírením môjho nadšenia. Možnosť prednášať na WordCamp Bratislava tak pre mňa bola akousi finálnou bodkou za všetkým, čo s WordPress robím. Lokálne maximum nášho malého Slovenska.

Tú sobotu som si ale zapamätal z iného dôvodu – oči, v ktorých sa stratíš, šarm a ten úsmev. Predbieham…

Ja na WordCampe

Roboty bolo ako nikdy predtým a v hre všetky sľúby a naša povesť.

V GraviFite som zároveň dokončoval náš veľkolepý projekt GraviFit Doma. Termín 10.5. sa nezadržateľne blížil. Roboty bolo ako nikdy predtým a v hre všetky sľuby a naša povesť. Po 6 mesiacoch točenia, strihania a prácach na webe pomyselné svetlo na konci tunela.

V cieli Tvrďáka

Vtedy sa naozaj citím maximálne živý a silný.

Pocit spokojnosti a satisfakcie som stihol doplniť ešte účasťou na Tvrďákovi a výletom smer EXIT (rozumej východ). To vyčerpanie, bolesť a úľava na konci, vtedy sa naozaj citím maximálne živý a silný. Okúsil som nemožnosť chodiť po vlastných a preto so športom už nikdy neprestanem. Napriek tomu, že za to mohol vlastne ten šport.

Na východe som sa stihol ešte zadívať do tých nádherných očí a spoznať krásu Sniny.

Snina a okolie

Ona

A najviac živý som sa z toho celého cítil s ňou. Tie chvíle ma nútili hovoriť slovami, aké som, hádam doteraz, ani nepoznal. Všetko bolo čerstvé, no neubránil som sa pocitu, že je to tak už dlho. Ani ona.

Každé ráno 1000 a 1 komplimentov, bozkov a objatí.

Pozval som ju k sebe na pár dni a ona prešla 500km. Zaspávať a zobúdzať sa vedľa nej… och bože! Každé ráno 1000 a 1 komplimentov, bozkov a objatí. Pocit hodny zvečnenia v bohémskej polohe s prekrýženými nohami a plodmi chutného ovocia v ruke…

Dokonca som vôbec nemyslel na mnou milované auto, ktoré mi niekto nabúral ten týždeň, či 3-krát vytknutý členok, ktorý ma zase odstavil od milovaného športu.

Nie jeden pár však stroskotal na dovolenke a ponorke s tým spätou. Doplňte k tomu dvoch extrémne vyťažených ľudí, kde jeden prácu odloží a druhého to k nej tie dni púta ako nikdy pred tým. Trpezlivosť vyprchá a tie rána sú rázom preč. Pár chýb, nepochopení a objavia sa hnusné slová plné hejtu na oboch stranách. Úplne zbytočne.

Štastie je to posledné čo nájdeš v živote inteligentného človeka

Nuž, nie nadarmo sa hovorí, že štastie je to posledné čo nájdeš v živote inteligentného človeka. Ak ho aj nájdeš, je postavené na vratkej rovnováhe so stabilitou domčeka z karát, na ktorý ma vplyv hrozne veľa vecí. Vecí, ktoré ten človek chce dosiahnúť.

Ďakujem vesmír, že som toto všetko zažil!

Publikoval Karol Vörös

Ako tvorivý človek som sa našiel v marketingu. Venujem sa webom, e-commerce a produktovému manažmentu.

Pridajte sa do konverzácie

1 komentár

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *