WebSupport Roadshow 2018: na cestách s kolegami

WebSupport RoadShow 2018, Špania Dolina

S kolegami z WebSupport sme navštívili 6 slovenských miest. Zazdieľali sme naše skúsenosti z vývoja produktov a marketingu.

V pondelok, hneď po návrate z WordCamp Europe 2018 som sadol do auta a vyrazili sme do Košíc. Utorok sme strávili v Prešove, stredu v Žiline. Štvrtok sme strávili v Bystrici a týždeň sme zakončili v Trenčíne. V pondelok po víkende sme zakončili Roadshow v parádnych priestoroch Coworkingu Nadvorie a jeho okolia v Trnave. Tam sa fakt odporúčam ísť pozrieť!

Opustenie komfortnej zóny ako benefit

A ako bolo? Úprimne ťažko, no rozhodne to stálo za to. Osobne som bol na cestách viac ako 10 v kuse a už som to moc nedával. No ako tímový happening, opustenie každodenného stereotypu a stretko s našimi fans to bolo fakt super. Ak máte možnosť niečo také spraviť aj vo vašom tíme/firme, skúste to. Lovebrand je ale určite pomôcka a lákadlo.

Aj toto je ale zároveň benefit, ktorý poskytuje práca pre WebSupport. To v každej firme nezažiješ!

Zopár fotiek a videí

Videá a stories

Veľa moc fotiek nájdeš na Instagrame WebSupport. Boli sme dosť social aktívny: https://www.instagram.com/stories/highlights/17913367840194615/. Ďalej si môžeš pozrieť náš vlog venovaný roadshow, prípadne vlog od kolegu Fera Volára:

Vlog zbúchal aj kolega, Fero Volár (https://alian.info):

 

Od Karol Vörös

Mojim daily jobom je produktový manažment vo WebSupporte. Ako freelancer pomáham podnikateľom predávať online.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *