PC zostava snov na predaj (predané)

Predám počítač
Otvorená skrinňa

Už dlhšie mi leží na stole minimálne používaná PC zostava, ktorú som si starostlivo zostavil koncom roku 2014. Slúžila mi na prácu a hranie hier. Prechod na MAC zrušil pracovné nasadenie, nedostatok času to hráčške. Môže byť tvoja.

Fajnšmeker som bol vždy. Počítač je vyskladaný zo komponentov vyššej až prémiovej triedy, zložený do luxusnej skrine malých rozmerov a všetko sa chladí ticho, ako to len išlo.

Počítač je u mňa väčšinu času nevyužitý. Sťahovať torrenty na takejto mašine je barbarstvo a tak ho rád predám niekomu, komu bude slúžiť lepšie.

Práca a hry

Výkonu je dostatok. Moderné a energeticky-nenáročné štvorjadro Intel i7 s 16GB RAM a SSD disk rozbehne všetko, čo mu dáte za úlohu. Pracovne som na ňom svojho času najmä strihal videá pre GraviFit.

Na moje full-hd hranie GTX 750 Ti bohato postačovala. Výhodou tejto karty je, že sa zaobíde bez externého napájania a je tak krásne chladná a tichá. Náročnejší hráč si môže samozrejme grafiku zameniť za niečo silnejšie. Casual gamer si bohato vystačí.

Prémiový pocit, ticho a spoľahlivosť

Ako som spomínal, počítač obsahuje prémiové komponenty. Jedna z TOP základných dosiek od MSI určená na neustále pretaktovanie, chladenie Noctua a automaticky regulované ventilátory Arctic, skrina Lian-Li a SSD disk od Intel. Zároveň žiadna kolotočarina ani blikajúce svetielka.

Za tento počítač dám ruky do ohňa. Obe. Poslúži dobre v office aj v domácnosti. Získať ho môžeš dokonca aj na faktúru, takže si ho zaradíš do nákladov.

Okrem zdroja je všetko ešte v záruke minimálne do konca roku 2016. Predaj ideálne v Bratislava.

Za 500€ získaš

Foto

Publikované
Kategorizované ako Ostatné

Od Karol Vörös

Mojim daily jobom je produktový manažment vo WebSupporte. Ako freelancer pomáham podnikateľom predávať online.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *