Nový začiatok

Vítam vás na mojom osobnom blogu, ktorého hlavnou témou bude na začiatok hlavne moja fitness kariéra a časť života. Tejto téme som sa zatiaľ venoval výlučne na stránkach môjho športového klubu ŠK Fitkári Bratislava.

 Prečo vzniká tento blog

Dnes sú to presne už tri roky, čo som napísal svoj prvý blogpost. Napriek tomu, že obsahoval iba 28 slov, zapríčinil sa o mnohé. Na jeho základoch som vybudoval za tri roky pomerne slušne navštevovaný blog, ktorý obsahuje približne 270 viac, či menej odborných článkov zo sveta fitness, športu a zdravého životného štýlu. Okrem toho mi to dalo základy content marketingu, ktoré teraz využíva moje druhé alter ego zamerané na marketing.

nový začiatok

Moje športové JA si za ten čas prešlo viacerými štádiami. Písal som o úspechoch iných, neskôr mojich a nakoniec som sa postavil na druhú stranu barikády a dal sa na trénerstvo a pomáhal úspech dosiahnuť iným. Po niekoľkých zraneniach a zdravotných komplikáciách s priamym trénerstvom končím. Nekončí sa mi ľahko, ale verím, že je to tak správne.

Na oplátku mám pre vás pripravených niekoľko vecí, ktoré vám budú naďalej pomáhať na vašej fitness ceste. Tieto aktivity však budem robiť pod svojím menom. Chcem so seba dať niečo „osobné“, niečo ľudské a preto zakladám aj osobný fitness blog.

Osobný blog

Pravidelný obsah však naďalej nájdete aj na Fitkároch. Bude všeobecne ľadený. Ten viazaný na mňa nájdete tu.

Aby som vám mohol prinášať viac hodnotného obsahu, pripravil som pre vás aj vlastnú Facebook page (medzičasom zrušená – nemala zmysel) a oprášil som aj svoj Instagram. Twitter konto si nechávam na profesionálne použitie a nájdete na ňom prevažne marketingovo ladený obsah. Ak sa chcete pridať a sledovať môj progres, smelo do „sledovania“.

HIIT, strava a mindfocus

Mojou hlavnou témou bude naďalej HIIT – vysoko-intenzívny intervalový tréning. Mám ho rád a považujem ho za skvelú vec. Zatiaľ ma stále najviac baví Shaun T a jeho workouty. Dostalo sa už ku mne aj balenie Insanity Max 30 (asi aj ako prvému na SVK) a tak, ak všetko pôjde dobre (zdravie), po novom roku začnem opäť tvrdo makať.

Okrem tréningu vám priblížim moju stravu a procesy, ktoré mi pomáhajú údržať si motiváciu. Nie vždy je to jednoduché a určite sa s tým trápite občas aj vy. Verím, že vám s tým trochu pomôžem.

Nový začiatok

dark knight rises

Nový rok so sebou prináša aj priestor na nový začiatok. Je jedno, či chcete väčšiu alebo menšiu zmenu, ide o to, že chcete. Pokiaľ budete naozaj chcieť, dokážete aj nemožné. Bude mi veľkým potešením, ak budem môcť byť pri tom 😉

Publikoval Karol Vörös

Ako tvorivý človek som sa našiel v marketingu. Venujem sa webom, e-commerce a produktovému manažmentu.

Pridajte sa do konverzácie

1 komentár

  1. Ahoj mohol by si mi poradit? Ak by si bol ochotny tak odpis na email: patomrkva70@azet.sk
    Mam 14 rokov
    60 kg
    182 cm
    Chcel by sim sa ta spytat na jedalnicek a denne cvicenie. ( cvicenie zaradit na tehlicky( predom dakujem. Prosim: )

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *