Držím palce WY!

Po viac ako 3 rokoch riadenia marketingu (a celkovo cca 7 rokov práce) vo Webglobe – Yegon z tejto pozície odchádzam. Pomyseľnú štafetu odovzdávam niekomu ďalšiemu. A čo bude so mnou? Vydávam sa vlastnou cestou. 

Vo WY som sa veľa naučil. S cca ročnou prestávkou som tam od roku 2010.  Rebranding WY bol vyvrcholením všetkého. Toho ozajstného marketingu sa na jednochlapovom oddelení veľa robiť nedá, no spolu s hŕstkou podobne ladených ľudí sme za ten čas vymysleli kopec fajn vecí. Spomínam si na silácku súťaž serverovka, hromadný trip autobusom na WordCamp Europe, raketový úspech nášho hostingu pre WordPress, debaty o nových produktoch či ladenie tých stavajúcich. Za tie fajn veci naozaj ďakujem a držím palce!

Z pozície odchádzam z vlastného presvedčenia. Už pomerne dlho mám inú predstavu o mojom pracovnom živote a prostredí, v ktorom mám pracovať. Ale, keďže mi na WY záleží a za tú dobu mi to prirástlo k srdcus marketingom budem naďalej pomáhať. Cítim, že takto by to mohlo fungovať.

*Nefungovalo to.

Ostávam pracovať na vlastných projektoch, ktoré si už pýtajú čoraz viac času a začínam aj nejaké nové. Ale samozrejme, som otvorený novým zaujímavým spoluprácam.

https://www.youtube.com/watch?v=cHUL1654pR8

P.S. Hosting sa meniť nechystám. Ten výsluhový zadarmo mám totiž veľmi rád 😉

Publikované
Kategorizované ako Personal

Od Karol Vörös

Mojim daily jobom je produktový manažment vo WebSupporte. Ako freelancer pomáham podnikateľom predávať online.

4 komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *