Douchebags batoh Hugger 30L Camo edition (recenzia)

Douchebags Hugger 30L camo edition, Karol Vörös review

Do inventára sa mi dostala limitovaná #CAMO edicia batohu Douchebags. Vďaka jeho dizajnu ho rozpoznáte na prvý pohľad. Zaujímala ma však najmä kvalita spracovania, keďže cena je nastavená dosť vysoko. Ako obstál?

Zľava 15% pre mojich followerov

Použi tento odkaz a získaš zľavu 15% na prvú objednávku.

Aktualizované 05/2018

Na koniec článku som doplnil info po necelom roku používania batohu. Spolier: reklamoval som, ale ostal som príjemne prekvapený.

Douchebags

Douchebags je značka batohov a tašiek pre ľudí s urban & active lifestylom. Spoluzakladal ju Jon Olsson, ktorý jej svojou popularitou na social media (najmä YouTube) zabezpečil dostatok záujemcov. Ak vynecháme lyžiarske tašky, ich batohy sú obľubené najmä u b/vlogerov a social media influencerov. Na našej scéne ho má napríklad Sajfa. No, a už aj ja :d

„When your bag is your home, you better have a pretty good bag!“ Jon Olsson

J.O. je známy svojou vášňou pre CAMO dizajn. Obliekol doň všetky autá (najnovšie ROLLS ROYCE WRAITH!), v rámci limitovanej edície aj vybrané tašky DoucheBags.

30L Hugger – taška na chrbát

Batoh je základom mojho každodenného gearu. Macbook, iPhone, osobné veci a výbava do posilky/práce. Ak nie som doma alebo v office, mám na chrbte batoh. Moje predstavy daily-use batohu 30L Hugger bez problémov spĺňa. Pri danej veľkosti sa vieme baviť aj o cestovaní – 30l prevedenie vám na letisku prejde ako „príručná batožina„.

Ak nie som doma alebo v office, mám na chrbte batoh.

Limited camo Hugger 30L Douchebags, daily carry-on
Moje topánky vám nahradia aj plutvy, preto som rád, že ich do Huggera v pohode dám.

Na prvý pohľad vám 30L Hugger môže pripadať proste ako taška na chrbát. V podstate nemá žiadne priečky na delenie priestoru. Jeden veľký priestor doplnený o vrchnú kapsu, dve sieťkové vrecká vnútri a priestor na notebook. Ja som spokojný, ku svojím veciam sa vždy dostanem rýchlo a efektívne.

limited camo hugger 30l douchebags, upper space

Čo ma potešilo ale úplne najviac, batoh na prvý pohľad pôsobí kvalitne. Povrchová úprava, ktorá si bez zaváhania poradí s vodou, dobré ušitie a fajn zipsy. Čo viac si priať?!

V dave sa určite nestratí

Priznám sa, deal-breaker bol pre mňa dizajn. Mám rád veci, ktoré sú nekonvenčné a tak trochu unikátné. Biely #CAMO batoh? To musím mať! Naživo je to fakt pecka.

Batoh Hugger 30L Douchebags camo, pohľad zozadu.
Zadná strana
Batoh Hugger 30L Douchebags camo, pohľad zpredu.
Predná strana

Bežné verzie sú ale tiež dizajnovo veľmi pekné. Mojím favoritom je napríklad biela alebo bordová.

Batoh 30L Hugger od Douchebags
Vedel by som si vybrať aj jednoho z týchto.

Hook-up systém pre pohodlnejšie cestovanie

Príjemným bonusom pre každého cestovateľa je možnosť pripojiť Hugger na veľkého bastarda na kolieskach. Šikovná vychýtávka, chválim.

Douchebags hook-up system
Douchebags hook-up system.

Finálny verdikt

Batoh za 150+ € nie je pre každého. No ak oceníte kvalitné spracovanie, pútavý dizajn a istú prestíž, výrobky Douchebags vás nesklamu. Za tých pár dní nedám na ten svoj dopustiť. Na slovenskom trhu bohvie ako dostupné nie sú. Objednávať je možné priamo zo stránky výrobcu, https://douchebags.com.

Dlhodobá skúsenosť

Po ani nie roku som na batohu začal pozorovať praskliny na vonkajšej vrstve. Drobné praskliny vystriedali väčšie a tak som sa ozval výrobcovi. Na moje prekvapenie v Douchebags ihneď uznali moju reklamáciu. Na záver stačilo poslať zopár fotiek a sériové číslo batohu. Ešte v ten deň mi poslali bezplatne druhý kus (stále v JO CAMO verzii), pričom tento pôvodný si mám nechať. S vysokou cenou si tak kupujete aj kvalitný zákaznícky servis, ktorý v prípade potreby takmer okamžite rieši všetky nedostatky, na ktoré narazíte. Za mňa jednoznačne palec hore. Ostáva mi len dúfať, že podobná vada sa nebude opakovať ani na druhom kuse.

Stále ale platí, že čo sa týka samotného batohu, žiaden problém. Všetko stále plne funkčné, nevydržal to teda len vonkajší povrch v ohýbaných častiach.

Reklamácia douchebags Hugger 30L
Reklamácia douchebags Hugger 30L
Reklamácia douchebags Hugger 30L
douchebags warranty form
Sometimes shit happens…

Od Karol Vörös

Mojim daily jobom je produktový manažment vo WebSupporte. Ako freelancer pomáham podnikateľom predávať online.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *